Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on 'mysql' (111) in /DISK2/WWW/carpatiareal.sk/www/index.php on line 4 Warning: mysql_select_db(): Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2) in /DISK2/WWW/carpatiareal.sk/www/index.php on line 5 Warning: mysql_select_db(): A link to the server could not be established in /DISK2/WWW/carpatiareal.sk/www/index.php on line 5 K&R CARPATIA-real s. r. o. - realitná kancelária
K&R CARPATIA-real s. r. o.
Chceme poznať a splniť Vaše predstavy, potreby a očakávania spojené s Vašimi cieľmi súvisiacimi s predajom,kúpou,prenájmom,či vysporiadaním nehnuteľností všetkého druhu a preniesť ich do reality. My Vám ponúkame naše skúsenosti vychádzajúce z predchádzajúcich praktických skúseností v oblasti štátnej správy,realít,a finančného trhu, analýzy vývoja realitného trhu, stabilné zázemie, široké spektrum možností a výberu.

Sme Vaši partneri

· Na prvom mieste kladieme maximálny dôraz na seriózny, komfortný a profesionálny prístup, tak aby sme pre klientov priniesli čo najefektívnejšie, najrýchlejšie a najoptimálnejšie riešenie na jednom mieste.
· Cieľom našej realitnej kancelárie nie je mať v ponuke nekonečné množstvo obchodných prípadov a rôznych ponúk, ktorým by sme sa nemohli naplno venovať, ale mať taký počet zákaziek, na ktorých môžeme zodpovedne, kvalitne a profesionálne pracovať.
· Sme zástancami smeru, že každý zmluvný vzťah musí byt od začiatku vyrovnaný, preto Vám garantujeme, že všetky zmluvy budú pripravené na profesionálnej úrovni a budú spĺňať všetky zákonné a právne náležitosti, ktoré presne stanovujú práva a povinnosti všetkých zúčastnených strán.
· Náš prístup je profesionálny,systematický a hlavne transparentný v prípade podmienok za akých pracujeme a výška našich sprostredkovateľských provízií nie je tajomstvom. Pracujeme systémom klient-maklér-sprostredkovateľská zmluva, t.zn. že nárok na sprostredkovateľskú províziu nám vzniká až po úspešnej realizácii konkrétneho obchodného prípadu.

Našim cieľom je poskytnúť kvalitný kompletný servis v oblasti nehnuteľností a ich financovania.

Prenechajte Vaše starosti ohľadom nepríjemných "papierovačiek" na nás a výsledok bude stáť za to. Nemusíte zbytočne chodiť po katastrálnych úradoch, bankách a iných inštitúciach, čakať v nekonečných radách.

Všetko komplexne a profesionálne vybavíme za Vás a Vašou jedinou povinnosťou bude v prípade čerpania úveru návšteva banky pri podpise úverových zmlúv.

Všetky informácie a podmienky Vám radi predstavíme na osobnom stretnutí.
TOP PONUKA
Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/carpatiareal.sk/www/index.php on line 654

registrácia domény, webmaster, design & webhosting - www.poruban.sk © 2021